Aktualności

Noc Walki w MBF w Brodnicy

Z dnia 25 na 26 marca bieżącego roku w Parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy odbyła się Noc Walki o błogosławieństwo dla Polski i Miasta Brodnicy.

Rozpoczęła się o godz.21.00 Apelem Jasnogórskim. Ksiądz Artur Żurawski- tutejszy wikariusz poprowadził część modlitewną, którą rozpoczął wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Zawierzył również Polskę i wszystkich mieszkańców Brodnicy Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Czynny udział w adoracji Najświętszego Sakramentu połączonego z modlitwami i odmówieniem wszystkich części różańca wzięły udział kręgi Domowego Kościoła z Brodnicy oraz Wojownicy Maryi i Róże Różańcowe.

Równo o północy ks. Artur z ks. Pawłem Lewandowskim odprawili Mszę Św. koncelebrowaną, w której modlili się o Ducha Prawdy i o mądrość dla rządzących. Podczas Eucharystii można było skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania, którego udzielał ks. Sławomir Witkowski. Na zakończenie, które miało miejsce ok.godz.3.00, ks. Artur pobłogosławił wszystkich obecnych Najświętszym Sakramentem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *