Aktualności

Pożegnanie ks. Darka

W sobotę, 31 lipca 2021 na mszy św. o godzinie 16.00 w kościele pw Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy Wspólnota Domowego Kościoła podziękowała ks. Dariuszowi Pukalskiemu za opiekę duszpasterską nad kręgami Domowego Kościoła, za wszystkie spotkania, rozmowy, wspólne Eucharystie, modlitwy, otwartość, życzliwość, wnoszoną radość, wszelkie dobro, zrozumienie, troskę oraz uśmiech.

Ks. Dariusz dekretem ks. Biskupa Wiesława Śmigla, z dniem 23 sierpnia 2021, został mianowany wikariuszem w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grudziądzu.

W parafii Matki Bożej Fatimskiej istnieją dwa kręgi Domowego Kościoła, pierwszy zawiązał się w 2016r, a drugi rok później. Ks Dariusz był moderatorem kręgów od samego początku ich istnienia. Zawsze wspominał, że darzy Domowy Kościół szczególną sympatią. Ks Dariusz był zawsze obecny na spotkaniach kręgu, dzielił się życiem, słowem Bożym, ożywiał modlitwę, służył swoją wiedzą teologiczną i doświadczeniem duszpasterskim.

Ks. Dariuszu -Dziękujemy za wszelkie dobro jakie wniosłeś do wspólnoty Domowego Kościoła. Niech Pan Jezus – Najwyższy Kapłan napełnia Cię duchem Swego kapłaństwa, zachowa w pobożności, uświęca i ciągle umacnia, błogosławi Twojej apostolskiej działalności i będzie źródłem radości i spełniania, a Matka Najświętsza niech otacza Cię swoją opieką.

Renia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *