Aktualności

Modlitwa małżonków

Wczoraj, tj. 8 listopada  w godzinach wieczornych, w Kościele Jezusa Miłosiernego w Brodnicy, zebraliśmy się na spotkanie modlitewne. Modlitwę Małżonków Sakramentalnych, która odbyła się w obecności Pana Jezusa, przed Najświętszym Sakramentem, poprowadzili Gosia i Paweł. W kościele było ciemno, tylko oświetlony ołtarz przypominał o obecności Najwyższego. Doskonale dobrane pieśni, wykonane przez trzy młode dziewczyny z gitarą, zmuszały uczestniczących do dużego zaangażowania w przebieg  zdarzenia i sprzyjały cichej rozmowie małżonków ze sobą. Duże odstępy między parami w kościele  zapewniały intymność , bezpieczeństwo i zgodność z obecnie obowiązującymi przepisami sanitarnymi.
Niezastąpiony ks. Marcin błogosławił Najświętszym Sakramentem oddzielnie każde małżeństwo .Wyjście z kościoła i wejście w ciemność nocy , sprzyjała zaniesieniu Pana Jezusa do domu.
Dziękujemy posługującym i wszystkim małżeństwom, które zdecydowały się być z nami razem podczas modlitwy i bardzo , bardzo zapraszamy do formowania się razem z nami w Domowym Kościele. ( tel: 606 42 15 91 )

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *