Aktualności

Zaproszenie na rozpoczęcie roku formacyjnego w naszym rejonie

Krucjata Wyzwolenia Człowiek – jako ofiara daru z siebie samego

Wojownicy Maryi z Brodnicy i Domowy Kościół  zapraszają na spotkanie modlitewne poświęcone Krucjacie Wyzwolenia Człowieka oraz rozpoczęcie Roku Formacyjnego rejonu Brodnica- Grodziczno.

Zapraszamy wszystkich członków Domowego Kościoła z rodzinami, kandydatów oraz sympatyków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka

12 września 2020 o godzinie 9:30 Klasztor oo Franciszkanów w Brodnicy

tego dnia Matka Boża obchodzi

imienny  Nasz udział w tym spotkaniu modlitewnym będzie dla niej miłym prezentem, gdyż Krucjata Wyzwolenia Człowieka zwana jest też Dziełem Niepokalanej Matki Kościoła i jest maryjnym ruchem, który stoi na stanowisku całkowitej abstynencji od alkoholu.

Abstynencja w krucjacie ma przede wszystkim wartość nadprzyrodzoną jako akt ekspiacji, wynagrodzenia za grzechy pijaństwa w myśl hasła „Przez abstynencję wielu do trzeźwości wszystkich”.

Program spotkania :

9:30 Świadectwo Gosi i Jarka Szydłak z Gdańska – mocne i poruszające serca świadectwo – będzie ogień, kto słyszał ten wie��

11:00 Msza Św. w intencji dzieła Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, jej członków, kandydatów , sympatyków i ich rodzin oraz pomyślnego rozwoju DK w rejonie Brodnica- Grodziczno.

 Podczas  Mszy Św. będzie możliwość przystąpienia do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka

12:00 – 12:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Po zakończeniu adoracji zapraszamy do ogrodu klasztornego na Agapę ze śpiewami – będzie możliwość grillowania – każdego prosimy o zabranie we własnym zakresie kiełbasek, chleba, etc. Mile widziane też słodkości, jak zawsze na takich spotkaniach.

Kochani postaramy się o opiekę nad dziećmi, dlatego prosimy o ich zgłoszenie oraz podanie wieku. Kawę i herbatę zapewniamy my.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *