Świadectwa

Świadectwo z DW KWC w Gietrzwałdzie Sierpień 2019

Króluj nam Chryste!!! ”

Nie piję bo kocham”

W dniu 31 sierpnia wraz z małżonką i naszą najmłodszą, jednoroczną córką Marysią,mieliśmy zaszczyt i radość przeżywać Filialny Dzień Wspólnoty KWC w Gietrzwałdzie. Był to czas w którym ubogaciliśmy się między innymi świadectwami naszych współbraci, które były mówione w czasie Drogi Krzyżowej prowadzonej przez Diecezjalnego Opiekuna KWC ks.Wacława Dokurno. Po południu Eucharystia, w której przewodniczył Ogólnopolski Moderator ks. Wojciech Ignasiuk, a w czasie ofiarowania darów na Ołtarz Pana, odbyło się uroczyste przyjęcie nowych członków wspólnoty. Deklaracje, które zostały złożone powędrowały do Księgi Wyzwoleń, a Ona złożona została na Ołtarzu głównym Gietrzwałdzkiego Sanktuarium.
Trwanie w tym dziele nie jest łatwe w naszych czasach i naszym środowisku, ofiarowanie swojej wolności w czyjejś intencji dla wielu jest dziwne i niezrozumiałe.
Słowo Boże mówi, że mamy iść przez obecne życie ”wąska drogą” i niejednokrotnie pod prąd, a owoce przyjdą jak nie w tym, to w przyszłym życiu. W naszej rodzinie KWC, w którym trwamy  (z potknięciem) ok. 10 lat przyniosło już bogate i piękne
owoce w postaci trójki naszych najmłodszych dzieci, Nikodema, Marysi i Piotrusia, który wspiera naszą rodzinę z Nieba, jak i również podpisaniem deklaracji KWC przez naszą córkę Asię w Krościenku dwa lata temu. Mnie osobiście Krucjata przybliżyła do Ołtarza, bo w dużym stopniu dzięki niej przyjąłem zaproszenie od Pana do służby przy Stole Eucharystyczynm jako Akolita.


Za życie ks. Blachnickiego i Jego wszystkie dzieła, Chwała Panu!


Ania, Andrzej z najpiękniejszej parafii św. Piotra i Pawła w Grodzicznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *