Aktualności

08 września 2018 „ruszamy”

 

 

W sobotę 08 września zapraszamy wszystkich małżonków z Domowego Kościoła wraz z dziećmi na Rejonowy Dzień Wspólnoty, inaugurujący rozpoczęcie roku formacyjnego 2018/2019 w naszym Rejonie. Ten rok formacyjny, którego hasłem jest „Młodzi w Kościele” rozpoczniemy o godz. 17.00 uroczystą mszą św. w kościele parafialnym p.w. Jezusa Miłosiernego w Brodnicy .

Podczas mszy św. w otoczeniu wspólnoty Domowego Kościoła , małżeństwa z kręgu, który zawiązał się w roku 2012 w tej parafii jako zwieńczenie ukończenia formacji podstawowej, uroczyście przyjmą symbol wiary, przez co wyrażą swoją akceptację prawd wiary i jej konsekwencji dla życia wyrażonych w „ Drogowskazach Nowego Człowieka” . Jednocześnie potwierdzą swoją decyzję „ dążenia do świętości w jedności ze współmałżonkiem „ .

Po mszy św. spotkamy się w salce domu parafialnego,  na wspólnej AGAPIE , na której będzie okazja podzielenia się przeżyciami wakacyjno-rekolekcyjnymi , wypicia kawy, herbaty oraz zjedzenia czegoś słodkiego .

Tradycyjnie nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrego humoru i czegoś słodkiego na poczęstunek a co najważniejsze  zaproście swoich księży- opiekunów duchowych kręgu.

W imieniu Moderatora Rejonowego ks. Marcina Kaczyńskiego oraz ks.proboszcza parafii Wiesława Pacak i swoim serdecznie zapraszamy Was wszystkich z całymi rodzinami .

Małgosia i Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *