Aktualności

Relacja z Balu Karnawałowego

W sobotę 27 stycznia 2018 w Ranczo Kondratówka w Brodnicy odbył się bezalkoholowy bal karnawałowy Domowego Kościoła Diecezji Toruńskiej.

Na balu bawili się nie tylko małżonkowie, rodziny z Kocioła Domowego, przybyły także osoby spoza naszej wspólnoty.

Zabawa rozpoczęła się modlitwą oraz krótkim słowem ze strony księdza Andrzeja Jakielskiego oraz pary diecezjalnej Ewy i Sylwestra Winiarskich, którzy podkreślili jak dużą wartość ma w obecnych czasach taka forma zabawy „bez wspomagania”.

Wspaniałą oprawę muzyczną zapewniło nam małżeństwo Justyna i Krzysztof Bartoszewscy z zespołu Forever, widać to było po ilości par na parkiecie, które nie odpuszczały żadnego kawałka.

Na balu nie zabrakło także zabaw dla dzieci i dorosłych, które zapewniły wiele humoru w szczególności taniec mężów w strojach baletnic – brawo za odwagę!

Radość na twarzach uczestników balu mówiła sama za siebie, wszyscy czuliśmy się jedną rodziną. A choć już tydzień czasu za nami wciąż słyszymy w uszach przebój ” Milość w Zakopanem”.

Szczególne podziękowania dla organizatorów balu Małgosi i Pawłowi Krajnik pary rejonowej z Brodnicy, którzy po raz drugi z rzędu zorganizowali tak wspaniałą zabawę karnawałową.

(Joanna i Juliusz Rychlik)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *