Aktualności

Zaproszenie na Rejonowy Dzień Wspólnoty DK i Ruchu Światło-Życie

Kochani z wielką radością pragniemy Was zaprosić R.D.W., który odbędzie się 10.12.2017 w Ośrodku Rekolekcyjnym w Hartowcu. Zdajemy sobie sprawę, że jest to okres przedświąteczny, i okres zimowy, i  może to być dla niektórych pewne wyzwanie aby dotrzeć do Hartowca. Ale wierzymy, że warunki pogodowe nie przeszkodzą wam dotrzeć w to miejsce aby spotkać się  we wspólnocie, aby formować się w ramach dnia wspólnoty Ruchu Światło-Życie.

Tradycyjnie zapraszamy małżonków z naszego rejonu DK wraz z dziećmi. Zachęcamy na przyjazd do tego miejsca w miarę możliwości godzinę wcześniej, aby znaleźć się w takim wspaniałym cichym spokojnym miejscu , zrobić tzw, odskocznię od codzienności. Ośrodek położony jest w bliskim sąsiedztwie jeziora i lasu, przez co zapewniony jest  spokój i kontakt z naturą. Ponieważ  Eucharystia zakończy się w porze obiadowej, mamy możliwość spożycia wspólnego obiadu. Ksiądz Sławek, opiekun tego domu rekolekcyjnego zapewnia, dla  nas wspaniały niedzielny  obiad  ( zupa, drugie danie, kompot) .Tak jak wcześniej informowaliśmy  za obiad będziemy musieli zapłacić 21zł osoba dorosła , dla dzieci do 12 roku będą mniejsze porcje w cenie 10zł a dzieci do trzech lat bez kosztów. W godzinach 11.40-13-40 zapewniamy opiekę nad Waszymi dziećmi, będzie na nie czekała  specjalnie przygotowana  Diakonia Wychowawcza.

Plan spotkania

11.30 –Zawiązanie wspólnoty

11.40 –Modlitwa Anioł Pański-wspólna modlitwa spontaniczna

12.00- „Godzina Świadectwa”

12.20- Przerwa na kawę, herbatę

12.35- Katecheza

12.50- Grupy dzielenia (Spotkanie w kręgach)

13.30- Synteza

13.40- Namiot Spotkania i przygotowanie do Eucharystii

13.50- EUCHARYSTIA

Około 14.40-OBIAD i AGAPA

Zakończenie około 16.00

Ze względów logistycznych najpóźniej do 30 listopada musimy znać ilość uczestników . Dlatego bardzo prosimy aby zgłaszać swoim animatorom kręgu swój udział określając ilość osób w wyżej podanym przedziale wiekowym. Jeżeli ktoś ma ochotę to może również przekazać swoim animatorom  stosowną kwotę za obiad .

Starym zwyczajem prosimy zabrać ze sobą coś słodkiego do kawy i herbaty.

Zapraszamy

Ks. Marcin wraz z Małgosią i Pawłem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *