Świadectwa

Relacja z R.D.W. wrzesień 2017

W niedzielę 03 września w kościele p.w. Św. Apostołów  Piotra i Pawła w Grodzicznie o godzinie 15.00 odbyła się uroczysta msza święta rozpoczynająca nowy rok formacyjny w naszym rejonie .Mszy przewodniczył ks. Marcin Kaczyński moderator rejonowy  a w koncelebrze odprawił ks. Krzysztof Kownacki nowy opiekun duchowy kręgu w Grodzicznie.  We mszy uczestniczyło przeszło 25 rodzin a wszystkich serdecznie przywitał ks. Proboszcz Henryk Rychert. Po mszy świętej trzy małżeństwa powiedziały świadectwa o przeżytych letnich rekolekcjach .Świadectwa przeplatane były śpiewem prowadzonym przez zespół muzyczny .Na koniec,  obecność wszystkich, upamiętniona została wspólnym zdjęciem przed ołtarzem .

Po wyjściu z kościeła przemieściliśmy się o kilkaset metrów od kościoła do gminnej altany w której przygotowany był poczęstunek . Można było z kosztować zarówno kiełbaskę z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem a także kawę i herbatę oraz różnego rodzaju ciasto przywiezione przez uczestników R.D.W.

Należą się wielkie słowa uznania dla organizatorów za pomysł odnośnie miejsca  AGAPE , gdyż  dla wszystkich starczyło miejsc siedzących a przede wszystkim  tuż obok był piękny plac  zabaw dla naszych przybyłych milusińskich. Rodzice mogli spokojnie posiedzieć , porozmawiać a ich dzieci spędzić wesołe chwile na placu zabaw . Oczywiście nie zabrakło atrakcji i zabaw dla najmłodszych przygotowanych przez niezastąpione brata Jurka .

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim przygotowującym jak i obecnym,  było  to wspaniały spędzony wśród  naszej wspólnoty .

 

Małgosia i Paweł

Zapraszamy do galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *