VIII Filialna Pielgrzymka KWC do Gietrzwałdu

W ostatnią sobotę sierpnia, filia pelplińska wraz z Diecezją Łomżyńską Ruchu Światło – Życie zaprasza do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie. To w Gietrzwałdzie, Maryja wzywała Naród Polski do trzeźwości i odmawiania Różańca Świętego. Zatem zapraszamy Was w sobotę 29-tego sierpnia 2020r. na: VIII Filialną Pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu . W Gietrzwałdzie o godz. 10:00 przy źródełku, ruszymy aby wziąć udział w Drodze Krzyżowej po górkach Kalwarii Gietrzwałdzkiej. Po Drodze Krzyżowej o godzinie 13.00 polecając intencje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i wszystkich jej członków zostanie odprawiona Msza Święta w Sanktuarium. Po Eucharystii czas wolny na posiłek, po obiedzie konferencja w Amfiteatrze ,, Zagrożenia w popkulturze’’ połączone ze świadectwem ,, moje nawrócenie w Gietrzwałdzie”. Konferencję wygłosi Pan Grzegorz Kasjaniuk, muzyk i krytyk muzyczny.
Zakończenie pielgrzymki planujemy na godz. 16.00
Plan Pielgrzymki :
10,00 Droga Krzyżowa na Kalwarii Gietrzwałdzkiej
13,00 Msza Święta
14,00 Czas na posiłek – obiad.
15,00 – 16,00 Czas na konferencję.
Ok. 16,00 zakończenie pielgrzymki
Ze względu na panujące zagrożenie Covid- 19 maseczki na pielgrzymce są obowiązkowe.

Cześć Niepokalanej!

Moderator Filialny KWC Ks. Wacław Dokurno
Filialna diakonia KWC Danuta i Krzysztof Śramscy.