Bezalkoholowy Bal karnawałowy -Głęboczek 2017

W dniu 28.01.2017 w zajeździe „Przy Kominku” w Głęboczku zebrało się około 50 rodzin, aby pobawić się na Bezalkoholowym Balu Karnawałowym. Organizatorzy skierowali zaproszenia w większości do rodzin z Domowego Kościoła Diecezji Toruńskiej ale nie tylko przez co 30% uczestników było z poza ruchu. Przybyli goście zarówno z Brodnicy, Torunia ,Górzna, Nowego Miasta Lubawskiego, ale również były małżeństwa z poza Diecezji Toruńskiej to jest z Bydgoszczy a nawet z Bielsko-Białej. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć dzieci i księży. Swoja obecnością zaszczycił nas moderator diecezjalny ks. Andrzej oraz dwóch moderatorów z naszego rejonu ks.Przemek i ks.Darek. Razem w balu uczestniczyło 125 osób w tym 20-ro dzieci. Nasz brat Jurek Ochlak wielokrotnie wcielał się w wodzireja, przeprowadził kilka konkursów dla naszych najmłodszych uczestników a dla dorosłych naukę tańca „Belgijki”. Trzeba tu wspomnieć, że albo uczniowie byli tacy zdolni albo nauczyciel taki skuteczny bo po krótkim wprowadzeniu i tłumaczeniu wszystkie chętne pary wspaniale wspólnie tańczyły. Co widać w galerii zdjęć. W ogóle uczestnicy przez cały bal byli tak chętni do tańczenia, że czasami brakowało miejsca na parkiecie .
Dla najmłodszy Hania i Modest przygotowali rozbijanie Piniaty co okazało się największa atrakcją wieczoru. Zorganizowanie Balu w tym miejscu nie byłoby możliwe gdy nie otwartość serca państwa Raniszewskich właścicieli zajazdu „Przy Kominku” za co organizatorzy serdecznie dziękują . Tradycyjnie jak na każdym Balu Domowego Kościoła zorganizowano akcję wsparcia dla funduszu rekolekcyjnego. Diakonia Słowa przygotowała fanty, które w bardzo krótki czasie rozeszły się wśród gości. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w szczytnym celu .CHWAŁA PANU

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii